Aktualne oferty

Twoje główne zadania:

  • zapewnienie profesjonalnej obsługi Klientów zgodnie ze standardami firmy
  • obsługa kasy fiskalnej
  • dbałość o właściwą ekspozycję produktów oraz monitorowanie terminów przydatności do spożycia

Oczekujemy od Ciebie:

  • zaangażowania oraz rzetelnego i uczciwego podejścia do przydzielonych zadań
  • komunikatywności i pozytywnego nastawienia do Klientów
  • dyspozycyjności (praca w systemie 2-zmianowym)
  • aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych (lub gotowość do ich uzupełnienia)
  • mile widziane doświadczenie w pracy w sklepie

Oferujemy:

  • umowę o pracę i wynagrodzenie zawsze na czas
  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie z realną możliwością rozwoju zawodowego i awansu

Wybierz sklep w którym chciałbyś pracować. Skontaktujemy się z Tobą jeżeli oferta będzie aktualna.

  • prawidłowe przyjmowanie dostaw towaru
  • sprawdzanie jakości dostarczanego towaru
  • odpowiednie rozlokowanie towarów w magazynie
  • utrzymanie porządku w miejscu pracy
  • współpraca z personelem sklepu

  • dobrej organizacji pracy i rzetelności w realizacji zadań
  • zaangażowania i dyspozycyjności oraz umiejętności skutecznej współpracy w zespole
  • aktualnych badań do celów sanitarno-epidemiologicznych (lub gotowości do ich uzupełnienia)
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy Ci:

Jeżeli chcesz dołączyć do zespołu Grupy Happy prześlij swoją aplikację. Żeby wziąć udział w procesie rekrutacji zaznacz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Nie należy przesyłać zdjęć i skanów karty płatniczej, zdjęć i skanów dokumentów tożsamości oraz innych dokumentów zawierających dane osobiste, a w szczególności dane wrażliwe. Wiadomości zawierające wcześniej wymienione dane zostaną usunięte i nie będą podlegały procesowi przetwarzania. W razie potrzeby pozyskania od Pani/Pana dodatkowych informacji zostanie przesłana oddzielna wiadomość.

Dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu przetwarzane są zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami o ochronie danych osobowych, w tym z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Administratorem danych osobowych jest Grupa Happy Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Makuszyńskiego 22A, 31-752 Kraków.

Dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu zbierane są w celu opracowania i udzielenia odpowiedzi na Państwa zgłoszenie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. W celu zapoznania się z niezbędnymi informacjami dotyczącymi przetwarzania Państwa danych osobowych, zachęcamy do zapoznania się z Polityką Prywatności, obowiązującą w Grupie Happy.